Bullet-big Bezpieczna
Niezwykle ważne jest dla nas bezpieczeństwo systemu. Projekty realizowane we współpracy z MEN i ORE wymagają od nas stosowania wysokich standardów bezpieczeństwa oraz przestrzegania wymogów wynikających z ustawy o ochronie danych osobowych.
Bullet-big Kompleksowa
Masz dostęp do dziennika elektronicznego, planu zajęć, sekretariatu, Platformy Edukacyjnej, z którymi możesz bezpiecznie połączyć się niezależnie od tego, gdzie jesteś. Dodatkowym atutem są nielimitowane powiadomienia SMS.
Bullet-big Intuicyjna
Dziennik nSzkoła został stworzony na wzór dziennika papierowego, dzięki czemu obsługa dziennika jest bardzo łatwa. Z kolei środowisko Platformy do złudzenia przypomina pracę z okienkami znanymi z systemów Windows.
Wszystko, co zrobisz w nSzkole, jest zapisywane w chmurze. Dostęp do niej jest możliwy z komputerów, tabletów i telefonów komórkowych. Każdy może wydajnie pracować z dowolnego miejsca na świecie.
Rect1
Dyrektor
Zarządzanie nowoczesną szkołą wymaga innowacyjnych rozwiązań. Platforma Edukacyjna nSzkoła oferuje Państwu najnowsze rozwiązania dostępne na rynku, skupiając je w jednej aplikacji. Otrzymają Państwo stały dostęp do aktualnych danych w zakresie ocen i frekwencji uczniów oraz realizacji planów nauczania. Platforma nie tylko pomoże w pracy, ale wykona ją za Państwa, dzięki powiadomieniom, raportom i alertom.
Rect2
Sekretariat
Wsparciem pracy Dyrektora kieruje inteligentna aplikacja, obsługująca wszystkie zadania sekretariatu, takie jak drukowanie świadectw, tworzenie planów lekcji, sporządzanie raportów z realizacji programu nauczania, czy generowanie arkuszy ocen rocznych i semestralnych.
Rect3
Rodzic
Intuicyjna i prosta w obsłudze Platforma nSzkoła zachęci Rodziców do aktywnego udziału w życiu szkoły. Pozwoli również na stały kontakt Rodzica ze szkołą i ułatwi monitorowanie postępów w nauczaniu dziecka.
Rect4
Nauczyciel
Dzięki dostępowi do dziennika elektronicznego, prostego modułu wydruku świadectw, kreatora planu lekcji i platformy edukacyjnej, nSzkoła wspiera sprawną i efektywną pracę Nauczyciela. Wszystkie czasochłonne działania mogą zostać bez problemu zastąpione kilkoma łatwymi funkcjami Platformy nSzkoła.
Rect5
Uczeń
Stworzyliśmy nSzkołę przede wszystkim z myślą o Uczniach i wspieraniu procesu nauczania. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych rozwiązań Platforma pozwala maksymalnie zindywidualizować sposób przekazywania wiedzy. Wykorzystywanie materiałów interaktywnych oraz ciekawy sposób ich prezentacji pozwala dostosować proces nauczania do możliwości i sposobu przyswajania wiedzy przez Ucznia.