Nauczanie

  • obsługa tablicy interaktywnej bez dodatkowych opłat,
  • interesujące materiały, gry edukacyjne, krzyżówki, puzzle pozwalają na prowadzenie ciekawych lekcji,
  • proste narzędzia do tworzenia pomysłowych materiałów interaktywnych,
  • możliwość prowadzenia lekcji video,
  • dziennik elektroniczny dostępny w wersji mobilnej dla urządzeń z systemem Android.
Materiały interaktywne tworzone na zamówienie
Wyjątkowa możliwość tworzenia ciekawych materiałów interaktywnych. Nasz zespół doświadczonych informatyków pomoże Ci zrealizować Twoje pomysły. Oferujemy Państwu wyjątkowa możliwość tworzenia ciekawych oraz przyjaznych materiałów interaktywnych.
Jeśli macie Państwo nieszablonowy pomysł na stworzenie materiału interaktywnego, możecie być pewni, że nasi specjaliści pomogą Wam w jego realizacji. Doświadczenie naszych informatyków na pewno przyczyni się do urzeczywistnienia każdego pomysłu. Czekamy na Twój kontakt.

Nauczanie-screenshot-2 Doświadczenie
Posiadamy duże doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu narzędzi edukacyjnych. W ramach projektu Eduscience stworzyliśmy platformę, w której aktywnie pracuje 250 szkół z całej Polski. Nauczyciele zaangażowani w projekt tworzą wiele materiałów i scenariuszy lekcji. Aktualnie powstało już ponad 25 tysięcy materiałów.
Nauczanie-screenshot-1 Pasja
Edukacja to nasza pasja. W ramach projektów poza informatyką realizowane są wycieczki, pikniki naukowe, spotkania i transmisje on-line z naukowcami. Poszerzanie horyzontów i szukanie nowych talentów wśród dzieci sprawia nam wiele radości.
Innowacyjnosc-screenshot Innowacyjność
Nasze projekty dla edukacji skupiają się również na metodyce nauczania opartej m.in. na inteligencjach wielorakich. W ramach projektów powstają innowacyjne programy nauczania.