Dziennik Elektroniczny

Szybkie i łatwe w obsłudze narzędzie
do zarządzania postępami w nauce

Zamów już teraz!

Działa w "chmurze"

Dziennik nSzkoła wykorzystuje technologię SaaS (Service as a Service) dzięki czemu dostępny jest dla większości przeglądarek internetowych. Nie wymaga instalacji, aktualizacji, czy określonej specyfikacji sprzętowej komputera. Jest z Tobą wszędzie tam, gdzie masz dostęp do internetu.

Szybki i intuicyjny

Dzięki podobieństwu z powszechnie znanymi okienkami systemu Windows, nSzkoła pozwala łatwo i szybko zarządzać ocenami oraz frekwencją, komunikować się z Rodzicami, czy też przygotowywać zestawienia na wywiadówki.

Łatwy w obsłudze

Tworząc dziennik elektroniczny nSzkoły postanowiliśmy jak najbardziej zbliżyć się do funkcjonalności dziennika papierowego. Nazwy funkcji, sposób działania, czy wygląd kolumn są więc identyczne do tych, które istnieją w tradycyjnych dziennikach.

Dziennik nSzkoła pozwala w pełni zastąpić dziennik papierowy
Czas zaoszczędzony na ciągłym wypełnianiu dokumentacji Nauczyciele poświęcą na zajęcia edukacyjne i nauczanie.
Mobilny

Dziennik nSzkoła dostępny jest również w wersji mobilnej. Nie ma potrzeby noszenia ze sobą komputera, wystarczy telefon, czy tablet z systemem Android, by zawsze i wszędzie mieć dostęp do dziennika. Działa również offline!

Bezpieczny

Nasza współpraca z MEN i PAN pozwoliła nam osiągnąć najwyższy poziom bezpieczeństwa naszych rozwiązań. Spełniamy również standardy wymagane ustawą o ochronie danych osobowych (UODO).

Kompleksowy

Dziennik nSzkoła dzięki integracji z innymi modułami, takimi jak Świadectwa, Plan Lekcji oraz Sekretariat, pozwala na automatyczne przetwarzanie wszystkich danych wprowadzonych do Platformy nSzkoła.

Jedyny dziennik na rynku o tak szerokim zastosowaniu
Funkcjonalność nSzkoły wraz z łatwością jej obsługi czynią z niej nieocenione narzędzie do zarządzania szkołą.
Wsparcie techniczne

W przypadku jakichkolwiek problemów podczas korzystania z platformy i dziennika elektronicznego oferujemy szybką i sprawną pomoc udzielaną przez wykwalifikowanych specjalistów z Działu Wsparcia Techniecznego.

Szkolenia

Wdrożenie dziennika elektronicznego wymaga często przeszkolenia personelu szkoły. Zainteresowane szkoły zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z możliwościami bezpłatnych i płatnych szkoleń z funkcjonowania nSzkoły.

Nowe funkcje

Staramy się by nasze rozwiązania jak najbardziej odpowiadały Państwa oczekiwaniom. Dlatego stale monitorujemy potrzeby naszych użytkowników i zgłaszane przez nich pomysły. Chcemy, aby każdy z nich miał wpływ na rozwój nSzkoły.

Skontaktuj sie z nami!
W każdej chwili można się z nami skontaktować. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania drogą telefoniczną
(pod numerem telefonu 607 582 777 ) lub mailową (na adres pomoc@nszkola.pl). Dla naszych użytkowników istnieje również możliwość przeprowadzenia szkolenia on-line, w tym celu prosimy o kontakt z Działem Wsparcia Technicznego.